Prášková lakovna

Práškové lakování je moderní technologie povrchové úpravy kovů. Splňuje přísná kritéria pro ochranu životního prostředí. Zaručuje kvalitní povrchovou úpravu kovů práškovými barvami. Předpokladem pro kvalitní nástřik je očištěný povrch lakovaného výrobku (odmaštěný, případně tryskaný ocelovou drtí).

Po nanesení práškové nátěrové hmoty následuje vypálení výrobku ve vypalovací peci. Při teplotě 180 °-200 °C dochází k roztavení, vytvrzení a přilnutí prášku k povrchu výrobku.

Procometal-Komexpo je na Českém trhu od roku 1992 a po celou dobu své působnosti provádí povrchové úpravy různých materiálů. Díky dlouhodobému působení a letitým zkušenostem je samozřejmostí maximální kvalita a to i u atypických úprav. Nové výrobní prostory umožňují pohodlný nájezd nákladních aut. K nakládce a vykládce zboží je připraven vysokozdvižný vozík. K dispozici máme velké skladové prostory a u nás deponované zboží (hotové i nehotové) je chráněno před povětrnostními vlivy. Firemní logistika umožňuje krátké dodací lhůty a vysokou kvalitu.

Jsme ideální službou pro Vás.


Dnes je 20. 9. 2018. Svátek slaví Oleg.

VÝROBA

Kulkova 30, 614 00 Brno
Česká republika

Jednatel firmy - Ing. Miloš Stránský

Mobil: +420 736 485 012
Mobil: +420 739 876 448
E-mail: brno@procometal.cz
E-mail: milossstransky@seznam.cz

Firma je zapsána v OR vedeném
u Krajského soudu v Brně, složka C 5754.